Závěsná skříňka sklop dolů Infinity-CD-210 LBI bílý lesklý lak

Závěsná skříňka sklop dolů Infinity-CD-210 LBI bílý lesklý lak
-19 %
Závěsná skříňka sklop dolů Infinity-CD-210 LBI bílý lesklý lak
Závěsná skříňka sklop dolů Infinity-CD-210 LBI bílý lesklý lak
Závěsná skříňka sklop dolů Infinity-CD-210 LBI bílý lesklý lak
Doporučená cena s DPH 6 196 Kč 4 999 Kč19 % 4 131 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +929 Kč
Přeji si spočítat instalaci +3 098 Kč
Přeji si vynést do patra +310 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-CD-210 LBIZáruka2 rokyObjednací kód70 90 88 - 02
Popis a parametry:
Základní díl obývacího nábytku. Vhodný pod závěšenou ale u položenou TV. Vnitřní prostor je dělený příčkami na 3 sekce. Plynulé otevírání regulují silné písty. Přiložená úchytka je celohliníková, elox...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Základní díl obývacího nábytku. Vhodný pod závěšenou ale u položenou TV. Vnitřní prostor je dělený příčkami na 3 sekce. Plynulé otevírání regulují silné písty. Přiložená úchytka je celohliníková, eloxovaná, stříbrná. Dvířka jsou silná 22mm sklopná dolů. Instalace této skříňky na zeď, je tedy vhodná do max výšky očí. Nad tuto výšku už by měla být instalována skříňka s dvířky výklopnými nahoru.

Rozměr hloubka35
Rozměr šířka210
Hlavní barva výrobkuBílá
Rozměr výška33
Barva VýrobkuLBI - lak lesklý bílý
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení