Závěsná skříňka výklop nahoru Infinity-CU-210 LBI bílý lesklý lak

Závěsná skříňka výklop nahoru Infinity-CU-210 LBI bílý lesklý lak
-20 %
Závěsná skříňka výklop nahoru Infinity-CU-210 LBI bílý lesklý lak
Závěsná skříňka výklop nahoru Infinity-CU-210 LBI bílý lesklý lak
Závěsná skříňka výklop nahoru Infinity-CU-210 LBI bílý lesklý lak
Doporučená cena s DPH 6 196 Kč 4 957 Kč20 % 4 097 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +929 Kč
Přeji si spočítat instalaci +3 098 Kč
Přeji si vynést do patra +310 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-CU-210 LBIZáruka2 rokyObjednací kód70 90 88 - 61
Popis a parametry:
Základní díl obývacího nábytku. Vhodný nad závěšenou ale u položenou TV. Vnitřní prostor je dělený příčkami na 3 sekce. Plynulé otevírání regulují silné písty. Přiložená úchytka je celohliníková, elox...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Základní díl obývacího nábytku. Vhodný nad závěšenou ale u položenou TV. Vnitřní prostor je dělený příčkami na 3 sekce. Plynulé otevírání regulují silné písty. Přiložená úchytka je celohliníková, eloxovaná, stříbrná. Dvířka jsou silná 22mm výklopná nahoru. Instalace této skříňky na zeď, je tedy vhodná do výšky očí a výše. Pod tuto výšku už by měla být instalována skříňka s dvířky sklopnými dolů.

Rozměr hloubka35
Rozměr šířka210
Hlavní barva výrobkuBílá
Rozměr výška33
Barva VýrobkuLBI - lak lesklý bílý
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení