Barová židle Pick-Sga podnož černý mat, sedák přírodní korek

-2 %
Barová židle Pick-Sga
Barva Podnože
LBM
LBM - bílá matná
LBM - bílá matná
LN
LN - černá
LN - černá
LRU
LRU - lak nerez
LRU - lak nerez
Barva Sedáku
NCO
NCO - přírodní korek
NCO - přírodní korek
Barová židle Pick-Sga
Barová židle Pick-Sga
Barová židle Pick-Sga
Barová židle Pick-Sga
Barová židle Pick-Sga
Běžná cena 5 415 Kč
Vaše cena 5 307 Kč s DPH
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
100 Kč
s DPH
150 Kč
s DPH
Produkt nebyl hodnocen
PopisO barovkáchPotřebuji poradit

Pokud potřebujete vaši jídelnu, vinotéku, nebo jakýkoli jiný prostor oživit netradiční barovou židlí, zařadili jsme do nabídky barovou židli Pick-Sga, která by mohla být tím pravým. Podnož je kovová, lakovaná bílým nebo černým matným lakem, nebo je v nabídce také velmi moderní dekor nerez. Sedák je vyrobený z pravého korku! Nevšední materiály jsou jistě to pravé, co oceníte ve vašem domě, nebo bytě. Navíc vám nabízíme možnost nechat se do sedáků vyrazit logo vaší firmy, nebo třeba vaš iniciály - platí pro objednávky na minimálně 8 kusů.

Barva PodnožeLN - černá
Barva SedákuNCO - přírodní korek
Hloubka43
Šířka46
Výška76,5
Záruka5 let

Italské barové židle disponují tak jako ostatní italský nábytek přidanou hodnotou, kterou je vždy design. Pohodlná barová židle musí ale splňovat daleko více kritérií, které oceníte při každodenním používání. Tedy pohodlnost, kvalitu použitých materiálů a zpracování.

Barové židle do kuchyně představují v domácnosti krásný doplněk a možnost jiného posezení s přáteli tak trochu stranou. Výběr barové židle zákazníci většinou podmiňují ostatním nábytkem v interiéru. Pokud jste se rozhodli pro nákup barových židlí, je mnohdy dobré se podívat, zda se vyrábí i ve stejném designu židle jídelní. V případě, že máte propojenu jídelnu s kuchyní, vytvoříte tak harmonický celek. I přes velký výběr barových židlí je nutné konstatovat, že takovýchto celků je o poznání méně, než samotných barových židlí. I přesto byste si u nás měli být schopni vybrat takovou barovou židli, která bude lahodit vašemu oku i peněžence.

Až budete objednávat barové židle do kuchyně nezapomeňte, že standardní výška sedáku barové židle je 75 cm (65 cm typ counter). Z ergonomických důvodů je proto posezení u barového pultu nejpohodlnější, pokud jeho výška je do 110 cm.

ZabalitVíce informací
Potřebuji poraditzavřít
Váš email:
Telefon:
Předmět:
Váš dotaz:
Alternativní produkty
Barová židle Pick-Sgb
-2 %
LBMNCOLNLRU
5 277 Kč
Na externím skladu, dodání do 2-4 týdnů
Vaše cena 5 171 Kč s DPH