Infinity-O LBI Vysoká otevřená policová skříň Bílá lesklá

Infinity-O LBI Vysoká otevřená policová skříň Bílá lesklá
-21 %
Infinity-O LBI Vysoká otevřená policová skříň Bílá lesklá
Infinity-O LBI Vysoká otevřená policová skříň Bílá lesklá
Infinity-O LBI Vysoká otevřená policová skříň Bílá lesklá
Doporučená cena s DPH 3 780 Kč 2 999 Kč21 % 2 479 Kč bez DPH
Množstevní slevyod 2 ks2 849 Kč2 355 Kčod 4 ks2 819 Kč2 330 Kč
Přeji si spočítat montáž +567 Kč
Přeji si spočítat instalaci +1 890 Kč
Přeji si vynést do patra +189 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-O LBIZáruka24 měsícůObjednací kód409010-45
Popis a parametry:
Vysoká skříň s pevně umístěnými policemi. Poslouží jako knihovna či expozice vaší sbírky osobních věcí. Při instalaci na podlahu, bude patrně potřeba odebrat nebo přerušit lištu vaší podlahy, aby celá...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Vysoká skříň s pevně umístěnými policemi. Poslouží jako knihovna či expozice vaší sbírky osobních věcí. Při instalaci na podlahu, bude patrně potřeba odebrat nebo přerušit lištu vaší podlahy, aby celá instalace Infinity dolehla úplně na zeď.

Rozměr hloubka28
Rozměr šířka28
Hlavní barva výrobkuBílá lesklá
Rozměr výška186
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení