Infinity-T KAD TV Police přízemní Dub Kadiz

Infinity-T TV Police přízemní pro spojení dílců
-22 %
Infinity-T TV Police přízemní pro spojení dílců
Infinity-T TV Police přízemní pro spojení dílců
Infinity-T TV Police přízemní pro spojení dílců
Doporučená cena s DPH 5 129 Kč 3 999 Kč22 % 3 305 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +769 Kč
Přeji si spočítat instalaci +2 565 Kč
Přeji si vynést do patra +256 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-T KADZáruka24 měsícůObjednací kód402410-41
Popis a parametry:
Silná police uřcená na zem. Svou výškou je připravena na volné položení jako výplň mezi ostatní díly série Infinity. Dodáváme pouze v barvách Dub Mercur, Dub Kadiz, Lávový plát, Bronzový plát, Olověný...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Silná police uřcená na zem. Svou výškou je připravena na volné položení jako výplň mezi ostatní díly série Infinity. Dodáváme pouze v barvách Dub Mercur, Dub Kadiz, Lávový plát, Bronzový plát, Olověný plát. Silná police unese většinu AV TV techniky nebo poslouží pouze pro vizuální odlehčení zvolených nábytkových dílců.

Rozměr hloubka40
Rozměr šířka184
Hlavní barva výrobkuDub Kadiz
Rozměr výška45
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení