Jídelní stůl Vita (extra rozkládání)

Jídelní stůl Vita (extra rozkládání)
-2 %
Doporučená cena s DPH 35 739 Kč 35 023 Kč2 % 28 945 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +3 574 Kč
Přeji si vynést do patra +715 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódVita ANT NCA NCAZáruka2 rokyObjednací kódVITA-BA/NCA 01
Popis a parametry:
Dřevěný jídelní stůl Vita. Podstavec je kovový lakovaný antracitovým lakem. Podnož a deska jsou dřevěné. Stůl je rozkládací do středu o 45cm. Možnost zakoupení druhé vkládací desky za 3.024,-, která u...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení
Dřevěný jídelní stůl Vita. Podstavec je kovový lakovaný antracitovým lakem. Podnož a deska jsou dřevěné. Stůl je rozkládací do středu o 45cm. Možnost zakoupení druhé vkládací desky za 3.024,-, která umožní rozklad o dalších 45cm.
Barva PodnožeANT - antracitový lak
Barva DeskyNCA - ořech
Barva DoplňkuNCA - ořech
Rozměr hloubka95
Rozložení o:+45
Rozměr šířka190
Rozměr výška75

Stolování je velmi důležité pro každou rodinu a ani v dnešní uspěchané době, bychom na tuto tradici neměli zapomínat. Jídelní stůl má funkci nejen stravovací, ale odjakživa se u něj schází celá rodina. Jídelní stůl je tedy velmi důležitou součástí každého domova. Skladem máme mnoho variant jídelních stolů všech možných provedení. Obecně platí, že šířka jednoho místa u stolu by měla být alespoň 60 cm na osobu. Tedy minimální rozměr stolu pro čtyřčlennou rodinu by měl být alespoň 120 x 80 cm. Ovšem jako nejstandardnější rozměr je možné označit velikost stolu 140 x 80 cm.

Součástí detailu produktů je fotogalerie, kde jsou prezentovány jídelní stoly a židle společně, ve snaze představit nejvhodnější kombinaci jak je navrhl designer výroby. V našem katalogu najdete skleněné stoly, jídelní rozkládací stoly, moderní jídelní stoly, ale také často požadované jídelní stoly velké, stoly levné ale i luxusní. Všechny stoly jsou vyrobeny v Itálii. Mohlo by se zdát, že modely stolů jsou víceméně neměnné, ale i v tomto segmentu nábytků lze pozorovat jeho vývoj. Tak jako u židlí, i u stolů přichází s moderními materiály posun v designu a stylu.

Při nákupu stolu je kladen důraz na jeho provedení, velikost a cenu. V případě, že si zařizujete celou jídelnu i s kuchyní, je dobré si již od počátku zjistit, jaké budete mít možnosti v tomto směru. Není výjimkou, že jako zákazník máte kuchyň v méně běžném dekoru či moření a již těžko sháníte jídelní stůl a židle. Proto je dobré mít představu o stolu a židlích již od samého počátku. V případě, že nejste příliš limitováni cenou a prostorem, je vhodné vybírat stůl větší, případně rozkládací.

Více informací »Zabalit
PopisJídelní stoly