Jídelní židle Gel-R LNM STR Podnož černý matný lak, sedák transparentní plast

Jídelní židle Gel-R LNM STR Podnož černý matný lak, sedák transparentní plast
Doporučená cena s DPH 5 570 Kč 3 994 Kč28 % 3 301 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +278 Kč
Přeji si vynést do patra +111 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódGel-R LNM STRZáruka5 let
Popis a parametry:
Jídelní židle Gel-R LNM STR má kovovou podnož, v tomto případě černě, matně lakovanou a čirý sedák z ušlechtilého polykarbonátu. Židle se vyznačuje unikátním designem, čistotou. Pomůže rozzářit každý ...Více informací
Součástí tohoto produktu je:
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Jídelní židle Gel-R LNM STR má kovovou podnož, v tomto případě černě, matně lakovanou a čirý sedák z ušlechtilého polykarbonátu. Židle se vyznačuje unikátním designem, čistotou. Pomůže rozzářit každý interiér. Testováno na 160kg. Unese i více ale není už pro objemné osoby pohodlná. Podnož můžeme lakovat práškovou barvou do libovolného odstínu dle RAL lesk/mat.

Barva PodnožeLNM - černý matný lak
Barva SedákuSTR - styrenakrylnitril čirý
Hloubka53
Šířka44
Výška83
Výška sed.47

Velmi moderní jídelní židle Gel-R LNM. Ocelová kostra lakovaná odolnou práškovou barvou v černé matné barvě. (lze jakoukoliv barvu dle odstínu RAL vzorníku). Sedák je ušlechtilý polycarbonát, dodáváme v mnoha odstínech. Židle je vyzkoušená do 150kg. Vydrží i vetší zatížení, ale pro objemnější osoby už není pohodlná. Podnož je zakončena PVC kluzáky, a je tak vhodná na většinu tvrdých podlah. Design této židle je ten správný bonbónek do interiéru, který potřebuje rozsvítit. Židle je v detailech kvalitní Italský výrobek, který nelze porovnávat s čínským importem.

PopisPodrobnosti