Jídelní židle Gel-SL podnož nerez sedák zelený plast

Pohupová jídelní židle Gel-SL
-25 %
Pohupová jídelní židle Gel-SL
Pohupová jídelní židle Gel-SL
Pohupová jídelní židle Gel-SL
Pohupová jídelní židle Gel-SL
Pohupová jídelní židle Gel-SL
Pohupová jídelní židle Gel-SL
Běžná cena s DPH 6 317 Kč 4 738 Kč 3 916 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +632 Kč
Přeji si vynést do patra +126 Kč
Čeká na Vaši obj. v Itálii. cca 3-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódGel-SL INS SVEZáruka5 let
Součástí tohoto produktu je:
Průměrné hodnocení100 %
Hodnoceno 1×
Přidat hodnoceníZobrazit recenze (1)

Pohodlná jídelní židle Gel-SL s kovovou, pohupovou podnoží a velice pohodlnou "mušlí" sedákem. "Mušle" je plastová ze styrenakrylnitrilu a lze objednat z několika módních barev. Tato jídelní židle je vůbec nejprodávanějším modelem jídelní židle s plastovým sedákem. Můžete u nás vyzkoušet.

Barva PodnožeINS - nerez imitace
Barva SedákuSVE - styrenakrylnitril zelený
Hloubka53
Šířka44
Výška84
Výška sed.47
Zuzka30.01.2018
Recenze je převzata z heureka.czPokud přemýšlíte, jaké židle do kuchyně, vyberte tyhle. Dle mého názoru nejsou na trhu pohodlnější než tyto, a to už jsem jich v kuchyni měla opravdu hodně. Máme je čtyři roky a jsou stále krásné, pevné, prostě perfektní. Opravdu vřele doporučuji!
  • Není potřeba téměř žádné údržby a jsou stále jako nové. Pohupování je nadmíru příjemné, takže myslím, že po dobrém jídle je musí ocenit naprosto každý :)

Jsme specialisté na jídelní židle. V České Republice jsme jich prodali více než 100.000ks. Nabízíme kuchyňské a jídelní židle vyrobené v Itálii. V Itálii se podílíme na jejich vývoji a výrobě. Jídelní židle a stoly, které najdete v naší nabídce, jsou selekcí toho nejlepšího a většinu z nich nikde jinde nekoupíte. Každá je jiná a originální. Jídelní židle IDPOINT máte možnost plně přizpůsobit vašim požadavků. Můžete si vybrat naprosto unikátní lakování, moření i čalounění. Některé modely jídelních židlí, vyrobíme pouze v limitované sérii, a váš interiér tak bude naprosto originální. Naše jídelní židle nepochází od komerčních značek, kde většinu ceny tvoří jejich nutně vysoká marže. Naše židle jsou z malých neznámých manufaktur, kde hlavní podíl na ceně nese kvalita zpracování a originalita.

Některé klasické tvary židlí se používají řadu let. Mnohé moderní jídelní židle jsou naopak originální. S postupem času se nabízí využití nových materiálů, především pak plastů, vhodných k výrobě skořepinových sedáků pro jídelní židle. Jde o polypropyleny, akryláty, polykarbonáty a jejich modifikace. Jsou projektovány designéry přímo v našem studiu pro mezinároní prodejní síť IDPOINT. Ve výběru najdete jídelní a kuchyňské židle dřevěné, kovové, kožené i židle z masivu.

Každá jídelní židle by měla být nejen pěkná, ale i příjemná na posezení. Mnohdy hraje roli i funkčnost, či nadstandardní provedení tuhosti. Tyto požadavky jsou kladeny především na židle do restaurací a veřejných prostor. Jídelní a kuchyňské židle prodáváme již od svého počátku a tak máme mnohaleté zkušenosti při jejich výběru. Objednejte si jídelní židli od nás a budete opravdu spokojeni. Po dohodě si židle můžete vyzkoušet i u vás doma a zdarma.

Kteroukoli jídelní židli nyní vyberete, nemůžete vybrat špatně. Všechny jídelní židle, které jsou v naší kolekci jsou něčím vyjímečné.

Více informací »Zabalit
PopisHodnoceníObecně o židlích