Matrace SwissMagic-90 V20

Matrace SwissMagic-90
-11 %
Doporučená cena s DPH 10 648 Kč 9 510 Kč11 % 7 860 Kč bez DPH
Přeji si vynést do patra +213 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódSwissMagic-90 V20Záruka2 rokyObjednací kódSwiss Magic 90x200cm
Popis a parametry:
JÁDRO : pěna AventO2 Inovativní materiál s výjimečnými vlastnosti pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktivních přírodních...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

JÁDRO : pěna AventO2

Inovativní materiál s výjimečnými vlastnosti pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktivních přírodních složek - uklidňující levandulí a lečivými švýcarskými bylinkami. EvoPoreHRC - švýcarská inovace, milník v historii výroby pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC = High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu ( teplota, vlhkost...). Nová struktura buněkv EvoPoreHRC pěně se vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosti a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní. Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.

 

POTAH : Lavender

Lavender je látka napuštěná výtažkem z levandule, který učinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem Lavender procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná na 60°C. Gramáž 300g/m2.

 

Nosnost do 130 kg

Antidekubitní prořez - 7 zón tuhosti

 

Barva VýrobkuV20 - výška matrace 20 cm
Rozměr hloubka200
Rozměr šířka90
Rozměr výška20

Matrace
Matrace
Po dlouhém a pečlivém hledání, vybírání a zkoušení, abychom Vám - našim zákazníkům dokázali nabídnout to nejlepší za skvělé ceny jsme se rozhodli navázat spolupráci s firmou Materasso. Firma Materasso je tým odborníků s dlouholetými a bohatými zkušenostmi v oblasti výroby ortopedických matrací. Firma staví především na kvalitě použitých materiálů a na trhu se pohybuje již více než 20 let. Za tu dobu se prosadili na evropských i světových trzích. Pro splnění požadavků na nejvyšší komfort a dlouhodobě stabilní vlastnosti výrobků používají ty nejkvalitnější certifikované materiály od předních evropských dodavatelů. Celý proces výroby podléhá režimu ISO 9001. Výrobní prostory v obci Oravské Veselé produkují více než 300 000 matrací a 70 000 lamelových roštů ročně a to v různých variantách. Většina vyráběných matrací je zařazena Státní ústavem SR pro kontrolu léčiv jako "Zdravotní pomůcka".

 

 

 

 

 O ZDRAVÉM SPÁNKU

Současný životní styl vytváří celou řadu nežádoucích faktorů, které nepříznivě ovlivňují naše zdraví. Sedavé zaměstnání, nedostatek přirozeného pohybu, jednostranné činnosti, stres, nesprávné sezení v autě a na pracovišti, to vše zatěžuje nervovou soustavu, pohybové ústrojí a hlavně páteř.

Regenerace duševních a fyzických sil probíhá hlavně během spánku. Jeho kvalitativní stránce však bohužel nevěnujeme dostatečnou pozornost. Je to i z důvodu nedostatečných znalostí, ale hlavně z podceňování jeho důležitosti. Přitom právě spánek a jeho kvalita vytváří základ pro zdraví, spokojenost a vysoké pracovní úspěchy. Nedostatečně odpočinutý člověk není schopen podávat plný pracovní výkon, a při některých profesích může přímo ohrozit i svůj, resp. životy jiných.

Nesmíme zapomínat, že 1/3 svého života strávíme na lůžku, a proto je podceňování této skutečnosti zdravotním hazardem. MATERASSO Slovakia s. r. o. při výrobě zdravotních matrací a doplňků klade důraz zejména na následující tři faktory, které významnou měrou ovlivňují život člověka, t. j. zdraví, příroda a pohodlí.

Jen tehdy, když se člověk cítí během spánku příjemně a pohodlně, jen tehdy se spánek může stát dokonalým a skutečným odpočinkem, během kterého se jeho tělo a mysl regenerují.

 

 

 

PopisO matracích a spánku