Matrace SwissMagic V20

Matrace SwissMagic V20
-11 %
Doporučená cena s DPH 10 648 Kč 9 510 Kč11 % 7 860 Kč bez DPH
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódMatrace SwissMagic-90x200 V20Záruka2 rokyObjednací kódSwiss Magic 90x200cm
Popis a parametry:
JÁDRO : pěna AventO2 Inovativní materiál s výjimečnými vlastnosti pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktivních přírodních...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

JÁDRO : pěna AventO2

Inovativní materiál s výjimečnými vlastnosti pro moderní matrace. AventO2 je novinka mezi matracovými materiály, kde je kvalita EvoPoreHRC umocněna přidáním aktivních přírodních složek - uklidňující levandulí a lečivými švýcarskými bylinkami. EvoPoreHRC - švýcarská inovace, milník v historii výroby pěn. Po PUR-pěnách a HR-pěnách je HRC pěna novou generací materiálů pro výrobu matrací. HRC = High Resilience Climate je vysoce elastická pěna s revoluční stálostí všech parametrů při změnách klimatu ( teplota, vlhkost...). Nová struktura buněkv EvoPoreHRC pěně se vyznačuje dynamickými a elastickými vlastnosti a zároveň je extrémně stabilní a konzistentní. Strukturovaný mix buněk odolává vlivu vlhkosti, tepla a vysokého tlaku.

 

POTAH : Lavender

Lavender je látka napuštěná výtažkem z levandule, který učinně odpuzuje hmyz (včetně molů). Při spánku na matraci opatřené potahem Lavender procházíte aromaterapií s mnoha pozitivními vlivy na vaše tělo i duši. Jsou známy příznivé účinky levandule při bolestech hlavy, migrénách, nervovém vypětí a dokonce nespavosti. To vše umocňuje celkové uvolnění a relaxaci. Látka je pratelná na 60°C. Gramáž 300g/m2.

 

Nosnost do 130 kg

Antidekubitní prořez - 7 zón tuhosti

 

Barva VýrobkuV20 - výška matrace 20 cm
Rozměr hloubka200
Rozměr šířka90
Rozměr výška20
Současný životní styl vytváří celou řadu nežádoucích faktorů, které nepříznivě ovlivňují naše zdraví. Sedavé zaměstnání, nedostatek přirozeného pohybu, jednostranné činnosti, stres, nesprávné sezení v autě a na pracovišti, to vše zatěžuje nervovou soustavu, pohybové ústrojí a hlavně páteř.

Regenerace duševních a fyzických sil probíhá hlavně během spánku. Jeho kvalitativní stránce však bohužel nevěnujeme dostatečnou pozornost. Je to i z důvodu nedostatečných znalostí, ale hlavně z podceňování jeho důležitosti. Přitom právě spánek a jeho kvalita vytváří základ pro zdraví, spokojenost a vysoké pracovní úspěchy. Nedostatečně odpočinutý člověk není schopen podávat plný pracovní výkon, a při některých profesích může přímo ohrozit i svůj, resp. životy jiných.

Nesmíme zapomínat, že 1/3 svého života strávíme na lůžku, a proto je podceňování této skutečnosti zdravotním hazardem. MATERASSO Slovakia s. r. o. při výrobě zdravotních matrací a doplňků klade důraz zejména na následující tři faktory, které významnou měrou ovlivňují život člověka, t. j. zdraví, příroda a pohodlí.

Jen tehdy, když se člověk cítí během spánku příjemně a pohodlně, jen tehdy se spánek může stát dokonalým a skutečným odpočinkem, během kterého se jeho tělo a mysl regenerují.

Více informací »Zabalit
PopisTabsProductDetailMasterView.TAB.CategoryUserContent2