Polička svislá/vodorovná Infinity-MEN LBI bílý lesklý lak

Polička svislá/vodorovná Infinity-MEN
-17 %
Polička svislá/vodorovná Infinity-MEN
Polička svislá/vodorovná Infinity-MEN
Doporučená cena s DPH 2 656 Kč 2 199 Kč17 % 1 817 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +398 Kč
Přeji si spočítat instalaci +1 328 Kč
Přeji si vynést do patra +133 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-MEN LBIZáruka2 rokyObjednací kód409010-43
Popis a parametry:
Závěsná polička Infinity-MEN je připravena pro připevnění jak ve vodorovné tak také svíslé poloze. Při jejím sestavení se rozhodnete pro kterou polohu použijete kování pro kotvení na zeď. Otevřený prv...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Závěsná polička Infinity-MEN je připravena pro připevnění jak ve vodorovné tak také svíslé poloze. Při jejím sestavení se rozhodnete pro kterou polohu použijete kování pro kotvení na zeď. Otevřený prvek v nábytku je možná náročnější na stírání prachu, ale je nutností pro efekt přívětivosti a osobitosti kažého interiéru.

Rozměr hloubka21
Rozměr šířka138
Hlavní barva výrobkuBílá lesklá
Rozměr výška19
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení