Rozkládací jídelní stůl Xaos-T-137 podnož šedý lesk, deska šedý vzor

Rozkládací jídelní stůl Xaos-T-137 podnož šedý lesk, deska šedý vzor
-8 %
Doporučená cena s DPH 10 327 Kč 9 499 Kč8 % 7 850 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 033 Kč
Přeji si vynést do patra +207 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódXaos-T-137 LGR SEGRZáruka2 rokyObjednací kód34 23 83 AL
Popis a parametry:
Rozkládací jídelní stůl Xaos-T-137 má základní rozměr 90x137cm, rozkládá se o 48cm přiložení jedné desky na kraj stolu. Nohy se neposunují. Podnož stolu je lakovaná šedým lesklým lakem, deska je vzoro...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Rozkládací jídelní stůl Xaos-T-137 má základní rozměr 90x137cm, rozkládá se o 48cm přiložení jedné desky na kraj stolu. Nohy se neposunují. Podnož stolu je lakovaná šedým lesklým lakem, deska je vzorovaná. Vkládací deska je bez vzoru, lakovaná šedým lakem. Vzor se shoduje s dekorem na čelních plochách obývacího nábytku série Xaos.

Rozměr hloubka90
Rozložení o:+48
Rozměr šířka137
Hlavní barva výrobkuŠedá
Rozměr výška79
Barva PodnožeLGR - šedý lesk
Barva DeskySEGR - lamino šedý vzor Xaos
Produktová ŘadaXaos

Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací pokoje Xaos nabízejí naprosto jedinečný design čelních ploch. Dekor, který je pro tuto řadu moderních obývacích pokojů použitý pochází z dílny italských návrhářů. Barevné varianty bílá, béžová a šedá padnou do každého interiéru.

Ve stejném designu tato modelová řada nabízí i jídelní stoly a kafé stolek, takže dokážeme perfektně sladit jeden velký obývací prostor, jehož součástí je i jídelna.

Pokud vás tato řada zaujala, můžete vybírat i nábytek do dalších místností - ve stejném designu je totiž v nabídce i vybavení ložnice - ložnice Xaos.

Korpusy i čelní plochy jsou vyrobeny ze 16mm silného materiálu. Efekt plasticity motivu je dosažen více vrstvým sítotiskem a stínováním. Reliéf je hmatatelný dotykem jen velmi mírně, nebrání nijak údržbě. Plochy s dekorem jsou navrch oštřeny polyesterovým lakem pro otěruvzdornost a UV stabilitu barev. Otevírání všech prvků je umožněno drobným přesahem hran dvířek, přes okraje korpusů. Dna skříněk jsou osazeny plastovou nožkou na více bodech, které jsou hladké pro snadné posunování po podlaze. (nožky není vždy nutno instalovat). Nožky můžete snadno vyměnit za jiné vyšší, které kupříkladu již v interiéru máte, aby bylo dosaženo propojení designu interiéru ve více prvcích.

PopisSérie Xaos