Sada 2 ks otevřených skříněk Infinity-D BRO Bronzový plát

Sada 2 ks otevřených skříněk Infinity-D různé barvy
-16 %
Sada 2 ks otevřených skříněk Infinity-D různé barvy
Sada 2 ks otevřených skříněk Infinity-D různé barvy
Doporučená cena s DPH 2 980 Kč 2 499 Kč16 % 2 065 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +447 Kč
Přeji si spočítat instalaci +1 490 Kč
Přeji si vynést do patra +149 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-D BROZáruka2 rokyObjednací kód406010-311
Popis a parametry:
Sada dvou otevřených skříněk pro zavašení na zeď. Zavěsit můžete buď přímo skrz záda skříňky, nebo propojením šrouby s navazující skříňkou.Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Sada dvou otevřených skříněk pro zavašení na zeď. Zavěsit můžete buď přímo skrz záda skříňky, nebo propojením šrouby s navazující skříňkou.

Rozměr hloubka30
Rozměr šířka28
Hlavní barva výrobkuBronzový plát
Rozměr výška29
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení