TV skříňka BasicNEW-TV-L LBI LBI bílý lesklý lak

TV skříňka BasicNEW-TV-L LBI LBI bílý lesklý lak
-30 %
Doporučená cena s DPH 7 126 Kč 4 999 Kč30 % 4 131 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +713 Kč
Přeji si vynést do patra +143 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 1 ks.
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:středa 17.7
KódBasicNEW-TV-L LBI LBIZáruka2 rokyObjednací kód20 90 15 - 02
Popis a parametry:
Koprus skříňky je silný 18mm a je lakovaný bílým lesklým lakem, dvířka jsou silná 16mm a také jsou lakovaná bílým lesklým lakem. Dvířka mají bílé kovové úchytky. Osvětlení skleněné poličky není součás...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Koprus skříňky je silný 18mm a je lakovaný bílým lesklým lakem, dvířka jsou silná 16mm a také jsou lakovaná bílým lesklým lakem. Dvířka mají bílé kovové úchytky. Osvětlení skleněné poličky není součástí produktu, je nutné ho dokoupit pod kódem BasicNEW-Light, proklik na osvětlení najdete níže v souvisejících produktech.

Rozměr hloubka43
Rozměr šířka181
Hlavní barva výrobkuBílá
Rozměr výška56
Barva KorpusuLBI - lak lesklý bílý
Barva Čelních plochLBI - lak lesklý bílý
Produktová ŘadaBasic

Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW

Basic je v naší nabídce od roku 2020 a stal se jedou z nejoblíbenějších řad komod a TV nábytku.

S lekhostí touto řadou vyplníte celý obývací prostor a jídelnu. V módě je znovu ukázat pěkné kousky servisu ve vitríně. Menší z komponet Basic použijete pod TV. Ostatní díly nábytku jsou určeny pro uložení běžých potřeb od knížek po dokumenty. Všechny pohledové plochy nábytku jsou bílé lesklé. Jedná se o lamino lakované lesklým, tvrdým polyesterovým lakem. Nebo věrohoný dekor stará hruška a nebo beton z materiálu laminát. Panty jsou kovoké sice bez tlumení, ale doplněné nalepovací čočkou aby dvířka či zásuky hlasitě nebouchaly. Dvířka či zásuvky se otvírají úplně nenpadnou úchytkou, která je montovaná od zadu dvířek. Není nutné ji použít, můžete dříve nebo později vyměnit za vlastní. Pojezdy zásuvek jsou kovové, rolničkové, bez tlumení. Pokud si nejte jisti svou zručností, můžete si u nás objednat nábytek smontovaný za poplatek.

PopisObývací stěny Basic NEW