Osvětlení BasicNEW-Light RGB

Osvětlení BasicNEW-Light RGB
-26 %
Doporučená cena s DPH 2 168 Kč 1 599 Kč26 % 1 321 Kč bez DPH
Přeji si spočítat instalaci +108 Kč
Přeji si vynést do patra +43,4 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódBasicNEW-Light RGBZáruka2 rokyObjednací kód70 00 00 - 911
Popis a parametry:
Vnitřní osvětlení RG B je možné zakoupit ke všem produktům, které mají skleněnou poličku, nebo prosklená dvířka. Jedná se o produkty, které naleznete níže v souvisejících produktech.Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Vnitřní osvětlení RG B je možné zakoupit ke všem produktům, které mají skleněnou poličku, nebo prosklená dvířka. Jedná se o produkty, které naleznete níže v souvisejících produktech.

Barva VýrobkuRGB - RGB osvětlení
Produktová ŘadaBasic

Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW

Basic je v naší nabídce od roku 2020 a stal se jedou z nejoblíbenějších řad komod a TV nábytku.

S lekhostí touto řadou vyplníte celý obývací prostor a jídelnu. V módě je znovu ukázat pěkné kousky servisu ve vitríně. Menší z komponet Basic použijete pod TV. Ostatní díly nábytku jsou určeny pro uložení běžých potřeb od knížek po dokumenty. Všechny pohledové plochy nábytku jsou bílé lesklé. Jedná se o lamino lakované lesklým, tvrdým polyesterovým lakem. Nebo věrohoný dekor stará hruška a nebo beton z materiálu laminát. Panty jsou kovoké sice bez tlumení, ale doplněné nalepovací čočkou aby dvířka či zásuky hlasitě nebouchaly. Dvířka či zásuvky se otvírají úplně nenpadnou úchytkou, která je montovaná od zadu dvířek. Není nutné ji použít, můžete dříve nebo později vyměnit za vlastní. Pojezdy zásuvek jsou kovové, rolničkové, bez tlumení. Pokud si nejte jisti svou zručností, můžete si u nás objednat nábytek smontovaný za poplatek.

PopisObývací stěny Basic NEW