Vitrína BasicNEW-VET2 LBI LBI bílý lesklý lak

Vitrína BasicNEW-VET2 LBI LBI bílý lesklý lak
-10 %
Doporučená cena s DPH 10 013 Kč 8 999 Kč10 % 7 437 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 001 Kč
Přeji si vynést do patra +200 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódBasicNEW-VET2 LBI LBI VTZáruka2 rokyObjednací kód20 90 15 - 10
Popis a parametry:
Koprus vitríny je silný 18mm a je lakovaný bílým lesklým lakem, dvířka jsou silná 16mm a také jsou lakovaná bílým lesklým lakem, prosklené části jsou ze 4 mm silného tvrzeného skla. Dvířka mají bílé k...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Koprus vitríny je silný 18mm a je lakovaný bílým lesklým lakem, dvířka jsou silná 16mm a také jsou lakovaná bílým lesklým lakem, prosklené části jsou ze 4 mm silného tvrzeného skla. Dvířka mají bílé kovové úchytky. Vnitřní prostor každé části je rozdělen lamino policí. Vnitřní osvětlení není součástí produktu, je nutné ho dokoupit pod kódem BasicNEW-Light, proklik na osvětlení najdete níže v souvisejících produktech.

Rozměr hloubka43
Rozměr šířka61
Hlavní barva výrobkuBílá
Rozměr výška162
Barva KorpusuLBI - lak lesklý bílý
Barva Čelních plochLBI - lak lesklý bílý
Produktová ŘadaBasic

Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW

Basic je v naší nabídce od roku 2020 a stal se jedou z nejoblíbenějších řad komod a TV nábytku.

S lekhostí touto řadou vyplníte celý obývací prostor a jídelnu. V módě je znovu ukázat pěkné kousky servisu ve vitríně. Menší z komponet Basic použijete pod TV. Ostatní díly nábytku jsou určeny pro uložení běžých potřeb od knížek po dokumenty. Všechny pohledové plochy nábytku jsou bílé lesklé. Jedná se o lamino lakované lesklým, tvrdým polyesterovým lakem. Nebo věrohoný dekor stará hruška a nebo beton z materiálu laminát. Panty jsou kovoké sice bez tlumení, ale doplněné nalepovací čočkou aby dvířka či zásuky hlasitě nebouchaly. Dvířka či zásuvky se otvírají úplně nenpadnou úchytkou, která je montovaná od zadu dvířek. Není nutné ji použít, můžete dříve nebo později vyměnit za vlastní. Pojezdy zásuvek jsou kovové, rolničkové, bez tlumení. Pokud si nejte jisti svou zručností, můžete si u nás objednat nábytek smontovaný za poplatek.

PopisObývací stěny Basic NEW