Závěsná skříňka Infinity-B BRO Bronzový plát

Závěsná skříňka Infinity-B svislá, různé barvy
-14 %
Závěsná skříňka Infinity-B svislá, různé barvy
Závěsná skříňka Infinity-B svislá, různé barvy
Doporučená cena s DPH 3 717 Kč 3 199 Kč14 % 2 644 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +558 Kč
Přeji si spočítat instalaci +1 859 Kč
Přeji si vynést do patra +186 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-B BROZáruka2 rokyObjednací kód406010-30
Popis a parametry:
Základní skříňka sestav Infinity. Instaluje se ve svislé poloze. Polohu pantů zvolíte při samotné montáži. Na obalu skříňky naleznete praktickou šablonu, která vám snadno a bezpečně pomůže označit kot...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Základní skříňka sestav Infinity. Instaluje se ve svislé poloze. Polohu pantů zvolíte při samotné montáži. Na obalu skříňky naleznete praktickou šablonu, která vám snadno a bezpečně pomůže označit kotevní body na stěně. Žádné měření, jen obkreslíte dírky v šabloně. Vnitřní prostor je rozdělen na 3 neměnné části poličkami. Výrobek obsahuje kvalitní kování. Skříňky se otevírají uchopením za svou hranu. Pohledový materiál je použit ze všech stran.

Rozměr hloubka30
Rozměr šířka29
Hlavní barva výrobkuBronzový plát
Rozměr výška138
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení