Závěsná skříňka výklop nebo sklop Infinity-C KAD Dub Kadiz

Závěsná skříňka výklop nebo sklop Infinity-C různé barvy
-20 %
Závěsná skříňka výklop nebo sklop Infinity-C různé barvy
Závěsná skříňka výklop nebo sklop Infinity-C různé barvy
Doporučená cena s DPH 3 707 Kč 2 966 Kč20 % 2 452 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +556 Kč
Přeji si spočítat instalaci +1 854 Kč
Přeji si vynést do patra +185 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódInfinity-C KADZáruka2 rokyObjednací kód402410-62
Popis a parametry:
Základní stavební kámen všech sestav Infinity. Při montáži zvolíte dvířka sklopná nebo výklopná, podle výšky instalace, abyste dovnitř skříňky dobře viděli. Pro snadné zavěšení je obal tvořen jako šab...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Základní stavební kámen všech sestav Infinity. Při montáži zvolíte dvířka sklopná nebo výklopná, podle výšky instalace, abyste dovnitř skříňky dobře viděli. Pro snadné zavěšení je obal tvořen jako šablona, pro vrtání kotevních bodů. Žádné složité měření, jen priložíte a obkreslíte. Skříňka se otevítá uchopení za hranu dvířek.

Rozměr hloubka30
Rozměr šířka138
Hlavní barva výrobkuDub Kadiz
Rozměr výška29
Produktová ŘadaInfinity

slide
slide
slide
slide
slide

SESTAV SI CO CHCEŠ !! VYOBRAZENÉ SESTAVY NEJSOU PEVNÉ. LISTUJ DÁL A ZJISTÍŠ, ŽE KAŽDOU SKŘÍŇKU LZE OBJEDNAT I SAMOSTATNĚ. NEJLÉPE VEZMI PASTELKY A PAPÍR A ZAČNÍ TVOŘIT SVOU VLASTNÍ KOMPOZICI. Katalog ke stažení

Obývací stěny Infinity jsou nejobsáhlejší sérii nábytku do obývacího pokoje co se barev a počtu jednotlivých skříněk týče.

Díky tomu si z této řady dokáže poskládat moderní obývací stěnu asi každý a věříme, že se díky tomu bude řada Infinity těšit veliké oblibě u zákazníků.

Najdete zde nepřeberné množství dekorů a rozměrů skříněk. V nabídce jsou dřevité dekory, lesklé dekory a dekory intertních materiálů. V kombinaci s bílým lesklým lakem bude váš obývací pokoj nadčasový a jistě ho ocení každá návštěva.

Ženy mají rády změny v interiéru. A není nic snazšího, než sestavou skříněk po pár letech zamíchat a vytvořit tak nový interiér, nebo tyto skladné skříňky použít jinde v domě a do obývacího pokoje objednat něco nového. Díky variabilitě a dobré ceně to bude vždy možnost.

Technické informace:  Všechny materiály jsou DTD 16mm silné, lakované nebo lamino podle dekoru samotného. Otevírání skříněk se provádí uchopením prsty, za samotnou hranu dvířek, což bohatě postačuje, pro použití v obývacím nábytku. V případě opačného názoru si může každý uživatel později doplnit o tip-on mechanismus, který zajistí odskok dvířek. Volba polohy pantů dvířek, je zvolena uživatelem při samotné montáži. Také instalace na stěnu je velmi jednoduchá, díky přiložené šabloně.

Více informací »Zabalit
PopisCo přínáší Infinity - obývací nábytekTechnické vlastnostiKe stažení