Jídení stůl Basic-T-180 bílý lesk

Jídení stůl Basic-T-180 bílý lesk
-2 %
Doporučená cena s DPH 7 521 Kč 7 371 Kč2 % 6 092 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +752 Kč
Přeji si vynést do patra +150 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 1 ks.
Osobně v prodejně:pozítříPřepravní společností:čtvrtek 20.6
KódBasic-T-180 LBIZáruka2 rokyObjednací kód379006N
Popis a parametry:
Fixní jídelní stůl Basic v rozměru 90x180cm barevně koresponduje s ostatním nábytkem z obývací řady Basic. Díky tomu můžete perfektně propojit celý interiér v jedné barvě a vznikne vám tak designový a...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Fixní jídelní stůl Basic v rozměru 90x180cm barevně koresponduje s ostatním nábytkem z obývací řady Basic. Díky tomu můžete perfektně propojit celý interiér v jedné barvě a vznikne vám tak designový a barevně harmonický prostor.

Rozměr hloubka90
Rozměr šířka180
Hlavní barva výrobkuBílá
Rozměr výška79
Barva PodnožeLBI - lak lesklý bílý
Produktová ŘadaBasic

Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW

Basic je v naší nabídce od roku 2020 a stal se jedou z nejoblíbenějších řad komod a TV nábytku.

S lekhostí touto řadou vyplníte celý obývací prostor a jídelnu. V módě je znovu ukázat pěkné kousky servisu ve vitríně. Menší z komponet Basic použijete pod TV. Ostatní díly nábytku jsou určeny pro uložení běžých potřeb od knížek po dokumenty. Všechny pohledové plochy nábytku jsou bílé lesklé. Jedná se o lamino lakované lesklým, tvrdým polyesterovým lakem. Nebo věrohoný dekor stará hruška a nebo beton z materiálu laminát. Panty jsou kovoké sice bez tlumení, ale doplněné nalepovací čočkou aby dvířka či zásuky hlasitě nebouchaly. Dvířka či zásuvky se otvírají úplně nenpadnou úchytkou, která je montovaná od zadu dvířek. Není nutné ji použít, můžete dříve nebo později vyměnit za vlastní. Pojezdy zásuvek jsou kovové, rolničkové, bez tlumení. Pokud si nejte jisti svou zručností, můžete si u nás objednat nábytek smontovaný za poplatek.

PopisObývací stěny Basic NEW