Komoda Xaos-SB korpus dekor dub, dvířka béžový vzor

Komoda Xaos-SB korpus dekor dub, dvířka béžový vzor
-35 %
Komoda Xaos-SB korpus dekor dub, dvířka béžový vzor
Komoda Xaos-SB korpus dekor dub, dvířka béžový vzor
Doporučená cena s DPH 10 754 Kč 6 999 Kč35 % 5 784 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 075 Kč
Přeji si vynést do patra +215 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 2 ks.
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:středa 17.7
KódXaos-SB RXA SESAZáruka2 rokyObjednací kód20 15 83 - 04
Popis a parametry:
Komoda Xaos-SB má dvoje otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě poloviny. V každé polovině jsou dvě lamino poličky. Korpus komody má dřevitý dekor dub, dvířka mají béžový vzor. Otevřená...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Komoda Xaos-SB má dvoje otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě poloviny. V každé polovině jsou dvě lamino poličky. Korpus komody má dřevitý dekor dub, dvířka mají béžový vzor.

Otevřená komoda je vidět na obrázku ve fotogalerii.

Rozměr hloubka42
Rozměr šířka121
Hlavní barva výrobkuDřevo dekor
Rozměr výška111
Barva KorpusuRXA - dub pro Xaos
Barva Čelních plochSESA - potisk písková
Produktová ŘadaXaos

Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací pokoje Xaos nabízejí naprosto jedinečný design čelních ploch. Dekor, který je pro tuto řadu moderních obývacích pokojů použitý pochází z dílny italských návrhářů. Barevné varianty bílá, béžová a šedá padnou do každého interiéru.

Ve stejném designu tato modelová řada nabízí i jídelní stoly a kafé stolek, takže dokážeme perfektně sladit jeden velký obývací prostor, jehož součástí je i jídelna.

Pokud vás tato řada zaujala, můžete vybírat i nábytek do dalších místností - ve stejném designu je totiž v nabídce i vybavení ložnice - ložnice Xaos.

Korpusy i čelní plochy jsou vyrobeny ze 16mm silného materiálu. Efekt plasticity motivu je dosažen více vrstvým sítotiskem a stínováním. Reliéf je hmatatelný dotykem jen velmi mírně, nebrání nijak údržbě. Plochy s dekorem jsou navrch oštřeny polyesterovým lakem pro otěruvzdornost a UV stabilitu barev. Otevírání všech prvků je umožněno drobným přesahem hran dvířek, přes okraje korpusů. Dna skříněk jsou osazeny plastovou nožkou na více bodech, které jsou hladké pro snadné posunování po podlaze. (nožky není vždy nutno instalovat). Nožky můžete snadno vyměnit za jiné vyšší, které kupříkladu již v interiéru máte, aby bylo dosaženo propojení designu interiéru ve více prvcích.

PopisSérie Xaos