Komoda Xaos-SB korpus šedý lak, dvířka šedý vzor

Komoda Xaos-SB korpus šedý lak, dvířka šedý vzor
-13 %
Komoda Xaos-SB korpus šedý lak, dvířka šedý vzor
Komoda Xaos-SB korpus šedý lak, dvířka šedý vzor
Doporučená cena s DPH 11 496 Kč 9 999 Kč13 % 8 264 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 150 Kč
Přeji si vynést do patra +230 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 1 ks.
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:středa 27.9
KódXaos-SB LGR SEGRZáruka2 rokyObjednací kód20 23 83 - 04
Popis a parametry:
Komoda Xaos-SB má dvoje otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě poloviny. V každé polovině jsou dvě lamino poličky. Korpus komody je lakovaný šedým lesklým lakem, dvířka mají šedý vzor. ...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Komoda Xaos-SB má dvoje otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě poloviny. V každé polovině jsou dvě lamino poličky. Korpus komody je lakovaný šedým lesklým lakem, dvířka mají šedý vzor.

Otevřená komoda je vidět na obrázku ve fotogalerii.

Rozměr hloubka42
Rozměr šířka121
Hlavní barva výrobkuŠedá
Rozměr výška111
Barva KorpusuLGR - lak šedy lesklý
Barva Čelních plochSEGR - potisk šedý
Produktová ŘadaXaos

Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací pokoje Xaos nabízejí naprosto jedinečný design čelních ploch. Dekor, který je pro tuto řadu moderních obývacích pokojů použitý pochází z dílny italských návrhářů. Barevné varianty bílá, béžová a šedá padnou do každého interiéru.

Ve stejném designu tato modelová řada nabízí i jídelní stoly a kafé stolek, takže dokážeme perfektně sladit jeden velký obývací prostor, jehož součástí je i jídelna.

Pokud vás tato řada zaujala, můžete vybírat i nábytek do dalších místností - ve stejném designu je totiž v nabídce i vybavení ložnice - ložnice Xaos.

Korpusy i čelní plochy jsou vyrobeny ze 16mm silného materiálu. Efekt plasticity motivu je dosažen více vrstvým sítotiskem a stínováním. Reliéf je hmatatelný dotykem jen velmi mírně, nebrání nijak údržbě. Plochy s dekorem jsou navrch oštřeny polyesterovým lakem pro otěruvzdornost a UV stabilitu barev. Otevírání všech prvků je umožněno drobným přesahem hran dvířek, přes okraje korpusů. Dna skříněk jsou osazeny plastovou nožkou na více bodech, které jsou hladké pro snadné posunování po podlaze. (nožky není vždy nutno instalovat). Nožky můžete snadno vyměnit za jiné vyšší, které kupříkladu již v interiéru máte, aby bylo dosaženo propojení designu interiéru ve více prvcích.

PopisSérie Xaos