Komoda Xaos-SB4 korpus bílý lak, dvířka bílý vzor

Komoda Xaos-SB4 korpus bílý lak, dvířka bílý vzor
-17 %
Doporučená cena s DPH 13 234 Kč 10 999 Kč17 % 9 090 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +3 308 Kč
Přeji si vynést do patra +265 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 2 ks.
Osobně v prodejně:ihnedPřepravní společností:středa 17.7
KódXaos-SB4 LBI SEBIZáruka2 rokyObjednací kód20 90 83 - 09
Popis a parametry:
Komoda Xaos-SB4 má 4 otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen lamino policí. Korpus komody je lakovaný bílým lesklým lakem, dvířka mají bílý vzor.Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Komoda Xaos-SB4 má 4 otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen lamino policí. Korpus komody je lakovaný bílým lesklým lakem, dvířka mají bílý vzor.

Rozměr hloubka42
Rozměr šířka241
Hlavní barva výrobkuBílá
Rozměr výška84
Barva KorpusuLBI - lak lesklý bílý
Barva Čelních plochSEBI -potisk bílý
Produktová ŘadaXaos

Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací pokoje Xaos nabízejí naprosto jedinečný design čelních ploch. Dekor, který je pro tuto řadu moderních obývacích pokojů použitý pochází z dílny italských návrhářů. Barevné varianty bílá, béžová a šedá padnou do každého interiéru.

Ve stejném designu tato modelová řada nabízí i jídelní stoly a kafé stolek, takže dokážeme perfektně sladit jeden velký obývací prostor, jehož součástí je i jídelna.

Pokud vás tato řada zaujala, můžete vybírat i nábytek do dalších místností - ve stejném designu je totiž v nabídce i vybavení ložnice - ložnice Xaos.

Korpusy i čelní plochy jsou vyrobeny ze 16mm silného materiálu. Efekt plasticity motivu je dosažen více vrstvým sítotiskem a stínováním. Reliéf je hmatatelný dotykem jen velmi mírně, nebrání nijak údržbě. Plochy s dekorem jsou navrch oštřeny polyesterovým lakem pro otěruvzdornost a UV stabilitu barev. Otevírání všech prvků je umožněno drobným přesahem hran dvířek, přes okraje korpusů. Dna skříněk jsou osazeny plastovou nožkou na více bodech, které jsou hladké pro snadné posunování po podlaze. (nožky není vždy nutno instalovat). Nožky můžete snadno vyměnit za jiné vyšší, které kupříkladu již v interiéru máte, aby bylo dosaženo propojení designu interiéru ve více prvcích.

PopisSérie Xaos