Komoda Xaos-SB4 korpus dekor dub, dvířka béžový vzor

Komoda Xaos-SB4 korpus dekor dub, dvířka béžový vzor
-24 %
Doporučená cena s DPH 14 463 Kč 10 999 Kč24 % 9 090 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +3 616 Kč
Přeji si vynést do patra +289 Kč
U Vás do 5-10ti dnů podle rozvozu, k dispozici 1 ks.
Osobně v prodejně:zítraPřepravní společností:čtvrtek 20.6
KódXaos-SB4 RXA SESAZáruka2 rokyObjednací kód20 15 83 - 09
Popis a parametry:
Komoda Xaos-SB4 má 4 otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen lamino policí. Korpus komody je v dřevitém dekoru - odstín dub. Dvířka jsou s béžovým vzorem.  Více informací
Průměrné hodnocení100 %
Hodnoceno 1×
Přidat hodnoceníZobrazit recenze (1)

Komoda Xaos-SB4 má 4 otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen lamino policí. Korpus komody je v dřevitém dekoru - odstín dub. Dvířka jsou s béžovým vzorem.

 

Rozměr hloubka42
Rozměr šířka241
Hlavní barva výrobkuDřevo dekor
Rozměr výška84
Barva KorpusuRXA - dub pro Xaos
Barva Čelních plochSESA - potisk písková
Produktová ŘadaXaos
Zuzana Kurková 27.02.2022
Recenze je převzata z heureka.czZakoupili jsme si komodu xaos ,velmi pěkné provedení,kvalitní jsme moc spokojeni
  • Příjemné jednání firmy ,při vybalovani jsme zjistili ,že nám chybí plánek,po napsání zprávy firmě, nám ho velmi rychle zaslali na email,i když byla sobota odpoledne.
  • Žádné

Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací nábytek Xaos
Obývací pokoje Xaos nabízejí naprosto jedinečný design čelních ploch. Dekor, který je pro tuto řadu moderních obývacích pokojů použitý pochází z dílny italských návrhářů. Barevné varianty bílá, béžová a šedá padnou do každého interiéru.

Ve stejném designu tato modelová řada nabízí i jídelní stoly a kafé stolek, takže dokážeme perfektně sladit jeden velký obývací prostor, jehož součástí je i jídelna.

Pokud vás tato řada zaujala, můžete vybírat i nábytek do dalších místností - ve stejném designu je totiž v nabídce i vybavení ložnice - ložnice Xaos.

Korpusy i čelní plochy jsou vyrobeny ze 16mm silného materiálu. Efekt plasticity motivu je dosažen více vrstvým sítotiskem a stínováním. Reliéf je hmatatelný dotykem jen velmi mírně, nebrání nijak údržbě. Plochy s dekorem jsou navrch oštřeny polyesterovým lakem pro otěruvzdornost a UV stabilitu barev. Otevírání všech prvků je umožněno drobným přesahem hran dvířek, přes okraje korpusů. Dna skříněk jsou osazeny plastovou nožkou na více bodech, které jsou hladké pro snadné posunování po podlaze. (nožky není vždy nutno instalovat). Nožky můžete snadno vyměnit za jiné vyšší, které kupříkladu již v interiéru máte, aby bylo dosaženo propojení designu interiéru ve více prvcích.

PopisHodnoceníSérie Xaos