Obývací sestava Basic-COMP1 bílý lak v kombinaci se sklem

Obývací sestava Basic-COMP1 bílý lak v kombinaci se sklem
-22 %
Doporučená cena s DPH 33 106 Kč 25 794 Kč22 % 21 317 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +3 311 Kč
Přeji si vynést do patra +662 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódBasic-COMP1 LBIZáruka2 roky
Popis a parametry:
I takhle může vypadat váš moderní obývací pokoj složený z komponentů obývací řady Basic. Jednotlivé skříňky a komody jsou samozřejmě v naší nabídce, takže pokud se vám hodí například větší skříňka pod...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

I takhle může vypadat váš moderní obývací pokoj složený z komponentů obývací řady Basic. Jednotlivé skříňky a komody jsou samozřejmě v naší nabídce, takže pokud se vám hodí například větší skříňka pod televizi než ta, která je v této sestavě, můžete si svoji obývací stěnu sestavit i sami.

Rozměr hloubka43
Rozměr šířka340
Hlavní barva výrobkuBílá
Rozměr výška162
Barva VýrobkuLBI - lak lesklý bílý
Produktová ŘadaBasic

Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW
Obývací stěny Basic NEW

Basic je v naší nabídce od roku 2020 a stal se jedou z nejoblíbenějších řad komod a TV nábytku.

S lekhostí touto řadou vyplníte celý obývací prostor a jídelnu. V módě je znovu ukázat pěkné kousky servisu ve vitríně. Menší z komponet Basic použijete pod TV. Ostatní díly nábytku jsou určeny pro uložení běžých potřeb od knížek po dokumenty. Všechny pohledové plochy nábytku jsou bílé lesklé. Jedná se o lamino lakované lesklým, tvrdým polyesterovým lakem. Nebo věrohoný dekor stará hruška a nebo beton z materiálu laminát. Panty jsou kovoké sice bez tlumení, ale doplněné nalepovací čočkou aby dvířka či zásuky hlasitě nebouchaly. Dvířka či zásuvky se otvírají úplně nenpadnou úchytkou, která je montovaná od zadu dvířek. Není nutné ji použít, můžete dříve nebo později vyměnit za vlastní. Pojezdy zásuvek jsou kovové, rolničkové, bez tlumení. Pokud si nejte jisti svou zručností, můžete si u nás objednat nábytek smontovaný za poplatek.

PopisObývací stěny Basic NEW