Jídelní stůl Palma-T-189 nohy antracit, deska dub sherwood

Jídelní stůl Palma-T-189 nohy antracit, deska dub sherwood
-8 %
Doporučená cena s DPH 10 917 Kč 9 999 Kč8 % 8 264 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 092 Kč
Přeji si vynést do patra +218 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPalma-T-189 ANT RSHEZáruka2 rokyObjednací kód37 54 46 F
Popis a parametry:
Jídelnu a obývací pokoj ve velkém prostoru je vhodné designově propojit a to se vám díky řadě moderních obývacích pokojů Palma snadno povede. Jídelní stůl má desigově stejné nohy jako zbývající nábyte...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Jídelnu a obývací pokoj ve velkém prostoru je vhodné designově propojit a to se vám díky řadě moderních obývacích pokojů Palma snadno povede. Jídelní stůl má desigově stejné nohy jako zbývající nábytek této obývací řady a desku, která je shodná s dekorem na komodách a dalším nábytku.

Rozměr hloubka88
Rozměr šířka189
Rozměr výška78
Barva PodnožeANT - antracitový lak
Barva DeskyRSHE
Produktová ŘadaPalma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Krásné kovové nožky, a na omak hrubý povrch dřevodekoru přidávají na vyjímečnosti této série Palma. Také úchytky jsou kovové, zafrézované do povrchu dvířek. Barvu nožky lze změnit lakováním na vaše přání, nebo ji nemusíte instalovat vůbec, pokud pod nábytkem preferujete vůbec neuklízet. Korpusy jsou vyrobeny z robustního 22mm silného materiálu a dvířka lehká z materiálu o síle 16mm. Návod na sestavení je přehledný a montáž samotná velmi intuitivní a velmi snadná. Každý kus nábytku je zabalen do více obalů, aby bylo lehké s ním manipulovat. Koupí tohoto italského nábytku získáte hodnotný výrobek na řadu let.

PopisSérie Palma