Nízká komoda Palma-LB-4 dub sherwood

Nízká komoda Palma-LB-4 dub sherwood
-11 %
Nízká komoda Palma-LB-4 dub sherwood
Nízká komoda Palma-LB-4 dub sherwood
Doporučená cena s DPH 10 621 Kč 9 499 Kč11 % 7 850 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 062 Kč
Přeji si vynést do patra +212 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPalma-LB-4 RSHEZáruka2 rokyObjednací kód20 54 46 - 08
Popis a parametry:
Komoda Palma-LB-4 má 4 samostatně otevírací dvířka. Prostor uvnitř je rozdělen jednou lamino poličkou. Foto otevřené komody najdete v galerii. Komoda má velmi netradičně řešené nohy, které jsou kovové...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Komoda Palma-LB-4 má 4 samostatně otevírací dvířka. Prostor uvnitř je rozdělen jednou lamino poličkou. Foto otevřené komody najdete v galerii. Komoda má velmi netradičně řešené nohy, které jsou kovové a svým designem dodávají celé sérii originalitu a jedinečný design.

Rozměr hloubka50
Rozměr šířka206
Rozměr výška86
Barva VýrobkuRSHE - Dub sherwood
Produktová ŘadaPalma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Krásné kovové nožky, a na omak hrubý povrch dřevodekoru přidávají na vyjímečnosti této série Palma. Také úchytky jsou kovové, zafrézované do povrchu dvířek. Barvu nožky lze změnit lakováním na vaše přání, nebo ji nemusíte instalovat vůbec, pokud pod nábytkem preferujete vůbec neuklízet. Korpusy jsou vyrobeny z robustního 22mm silného materiálu a dvířka lehká z materiálu o síle 16mm. Návod na sestavení je přehledný a montáž samotná velmi intuitivní a velmi snadná. Každý kus nábytku je zabalen do více obalů, aby bylo lehké s ním manipulovat. Koupí tohoto italského nábytku získáte hodnotný výrobek na řadu let.

PopisSérie Palma