Vitrína Palma-VET1 dub sherwood, transparentní sklo

Vitrína Palma-VET1 dub sherwood, transparentní sklo
-10 %
Doporučená cena s DPH 10 032 Kč 8 999 Kč10 % 7 437 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 003 Kč
Přeji si vynést do patra +201 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPalma-VET1 RSHE VTZáruka2 rokyObjednací kód20 54 46 - 10
Popis a parametry:
Úzká vitrína Palma-VET1 má jedny otevírací dvířka, pod kterými najdete smostatnou zásuvku. Uvnitř má vitrína 3 skleněné poličky. Otevírací dvířka jsou prosklená transparentním sklem. Pro vitínu je mož...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Úzká vitrína Palma-VET1 má jedny otevírací dvířka, pod kterými najdete smostatnou zásuvku. Uvnitř má vitrína 3 skleněné poličky. Otevírací dvířka jsou prosklená transparentním sklem. Pro vitínu je možné dokoupit také vnitřní osvětlení. Stejně jeko celé série Palma, má i vitrína velmi netradičně řešené nohy, které jsou kovové a svým designem dodávají celé sérii originalitu a jedinečný design.

Rozměr hloubka50
Rozměr šířka56
Rozměr výška177
Barva VýrobkuRSHE - Dub sherwood
Barva DoplňkuVT - transparentní sklo
Produktová ŘadaPalma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Krásné kovové nožky, a na omak hrubý povrch dřevodekoru přidávají na vyjímečnosti této série Palma. Také úchytky jsou kovové, zafrézované do povrchu dvířek. Barvu nožky lze změnit lakováním na vaše přání, nebo ji nemusíte instalovat vůbec, pokud pod nábytkem preferujete vůbec neuklízet. Korpusy jsou vyrobeny z robustního 22mm silného materiálu a dvířka lehká z materiálu o síle 16mm. Návod na sestavení je přehledný a montáž samotná velmi intuitivní a velmi snadná. Každý kus nábytku je zabalen do více obalů, aby bylo lehké s ním manipulovat. Koupí tohoto italského nábytku získáte hodnotný výrobek na řadu let.

PopisSérie Palma