Vitrína Palma-VET2 dub sherwood, transparentní sklo

Vitrína Palma-VET2 dub sherwood, transparentní sklo
-11 %
Doporučená cena s DPH 13 573 Kč 12 099 Kč11 % 9 999 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 357 Kč
Přeji si vynést do patra +271 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPalma-VET2 RSHE VTZáruka2 rokyObjednací kód20 54 46 - 06
Popis a parametry:
Prosklená vitrína Palma-VET2 má v horní části dvoje otevírací dvířka, která jsou prosklená transparentním sklem. Uvnitř jsou 3 skleněné poličky. Ve spodní části je zásuvka. Pro vitrínu je možné dokoup...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Prosklená vitrína Palma-VET2 má v horní části dvoje otevírací dvířka, která jsou prosklená transparentním sklem. Uvnitř jsou 3 skleněné poličky. Ve spodní části je zásuvka. Pro vitrínu je možné dokoupit také vnitřní osvětlení. Stejně jeko celé série Palma, má i vitrína velmi netradičně řešené nohy, které jsou kovové a svým designem dodávají celé sérii originalitu a jedinečný design.

Rozměr hloubka50
Rozměr šířka106
Rozměr výška177
Barva VýrobkuRSHE - Dub sherwood
Barva DoplňkuVT - transparentní sklo
Produktová ŘadaPalma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Krásné kovové nožky, a na omak hrubý povrch dřevodekoru přidávají na vyjímečnosti této série Palma. Také úchytky jsou kovové, zafrézované do povrchu dvířek. Barvu nožky lze změnit lakováním na vaše přání, nebo ji nemusíte instalovat vůbec, pokud pod nábytkem preferujete vůbec neuklízet. Korpusy jsou vyrobeny z robustního 22mm silného materiálu a dvířka lehká z materiálu o síle 16mm. Návod na sestavení je přehledný a montáž samotná velmi intuitivní a velmi snadná. Každý kus nábytku je zabalen do více obalů, aby bylo lehké s ním manipulovat. Koupí tohoto italského nábytku získáte hodnotný výrobek na řadu let.

PopisSérie Palma