Nízká komoda Palma-LB-2 dub sherwood

Nízká komoda Palma-LB-2 dub sherwood
-2 %
Nízká komoda Palma-LB-2 dub sherwood
Nízká komoda Palma-LB-2 dub sherwood
Doporučená cena s DPH 11 154 Kč 10 930 Kč2 % 9 033 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +1 115 Kč
Přeji si vynést do patra +223 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPalma-LB-2 RSHEZáruka2 rokyObjednací kód20 54 46 - 07
Popis a parametry:
Nízká komoda Palma-LB-2 má na stranách dvoje otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen jednou lamino poličkou. Ve střední části má komoda 3 samostatné zásuvky. V galerii najdete i fotku otevřené k...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Nízká komoda Palma-LB-2 má na stranách dvoje otevírací dvířka. Vnitřní prostor je rozdělen jednou lamino poličkou. Ve střední části má komoda 3 samostatné zásuvky. V galerii najdete i fotku otevřené komody. Komoda má velmi netradičně řešené nohy, které jsou kovové a svým designem dodávají celé sérii originalitu a jedinečný design. 

Rozměr hloubka50
Rozměr šířka156
Rozměr výška86
Barva VýrobkuRSHE - Dub sherwood
Produktová ŘadaPalma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Krásné kovové nožky, a na omak hrubý povrch dřevodekoru přidávají na vyjímečnosti této série Palma. Také úchytky jsou kovové, zafrézované do povrchu dvířek. Barvu nožky lze změnit lakováním na vaše přání, nebo ji nemusíte instalovat vůbec, pokud pod nábytkem preferujete vůbec neuklízet. Korpusy jsou vyrobeny z robustního 22mm silného materiálu a dvířka lehká z materiálu o síle 16mm. Návod na sestavení je přehledný a montáž samotná velmi intuitivní a velmi snadná. Každý kus nábytku je zabalen do více obalů, aby bylo lehké s ním manipulovat. Koupí tohoto italského nábytku získáte hodnotný výrobek na řadu let.

PopisSérie Palma