TV nábytek Palma-TV dub sherwood

TV nábytek Palma-TV dub sherwood
-10 %
TV nábytek Palma-TV dub sherwood
TV nábytek Palma-TV dub sherwood
Doporučená cena s DPH 6 638 Kč 5 999 Kč10 % 4 958 Kč bez DPH
Přeji si spočítat montáž +664 Kč
Přeji si vynést do patra +133 Kč
Na centrálním skladu. U nás běžně za cca 2-4 týd.
Osobně v prodejně:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódPalma-TV RSHEZáruka2 rokyObjednací kód20 54 46 - 02
Popis a parametry:
TV skříňka Palma-TV má na stranách otevírací dvířka. Ve střední části je otevřený prostor s jednou laminou poličkou, který perfektně poslouží k umístění elektroniky. Skříňka pod TV má velmi netradičně...Více informací
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

TV skříňka Palma-TV má na stranách otevírací dvířka. Ve střední části je otevřený prostor s jednou laminou poličkou, který perfektně poslouží k umístění elektroniky. Skříňka pod TV má velmi netradičně řešené nohy, které jsou kovové a svým designem dodávají celé sérii originalitu a jedinečný design.

Rozměr hloubka50
Rozměr šířka156
Rozměr výška51
Barva VýrobkuRSHE - Dub sherwood
Produktová ŘadaPalma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Obývací nábytek Palma
Krásné kovové nožky, a na omak hrubý povrch dřevodekoru přidávají na vyjímečnosti této série Palma. Také úchytky jsou kovové, zafrézované do povrchu dvířek. Barvu nožky lze změnit lakováním na vaše přání, nebo ji nemusíte instalovat vůbec, pokud pod nábytkem preferujete vůbec neuklízet. Korpusy jsou vyrobeny z robustního 22mm silného materiálu a dvířka lehká z materiálu o síle 16mm. Návod na sestavení je přehledný a montáž samotná velmi intuitivní a velmi snadná. Každý kus nábytku je zabalen do více obalů, aby bylo lehké s ním manipulovat. Koupí tohoto italského nábytku získáte hodnotný výrobek na řadu let.

PopisSérie Palma